ID: VDI199.1221676

Apartament 2 camere Bucium - 41mp

Iasi, Bucium, Iasi
58.500 EUR · 1.427 EUR/mp
Alexandru Popa
Stil Imobil
0753.950.950
alexandru@stilimobil.ro
2
Camere
1
Bai
41 mp
Suprafata
5
Etaj
2025
An constructie
Descriere:
Va propunem spre achizitie un apartament cu 2 camere model living open space cu bucataria cu o suprafata de 41mp si este pozitionat la etaj 5 pe mijloc bloc cu lift.Imobilul se afla pozitionat in zona Bucium cu acces pe la Onix - Bellaria cu statie de mijloc de transport la 100metri.Imobilul face parte din cadrul unui proiect de 6 blocuri realizate pe o structura de cadre din beton.Incalzire in pardoseala.Beneficiaza de toate utilitatile inclusiv canalizare.Mutare imediata!Se accepta credit - 62500Euro.Loc parcare 6000Euro intabulata !
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila41 mp
Suprafata construita41 mp
Camere2
Bai1
Etaj5
An constructie2025