ID: VDI393.1220780

Vanzare Apartament 3 camere 2 bai,13 Septembrie - Parc Sebastian

Bucuresti, 13 Septembrie, Bucuresti Ilfov
150.000 EUR · 1.974 EUR/mp
Refinder Imob
RefinderImob
0733122122
office@refinderimob.ro
3
Camere
2
Bai
76 mp
Suprafata
4
Etaj
1989
An constructie
Descriere:
Vanzare apartament 3 camere si 2 grupuri sanitare, situat central in zona 13 Septembrie, Parc Sebastian - Petre Ispirescu in imeriata apropiere a Centrului Comercial Vulcan, Prosper Mall si Parcul Sebastian, fiind o zona linistita cu acces facil catre principalele puncte de interes ale capitalei, aproximativ 10 minute de centrul orasului, Piata Constitutiei si Bd Unirii. Apartamentul are o suprafata de aproximativ 80 mp, este situat la etajul 4 intr-un bloc de 8 etaje, reabilitat termic, construit in 1989,si dispune de Centrala Termica Proprie, este mobilat si utilat, ferestre cu geam termopan, gresie si faianta, frigider, aragaz, hota, AC, are 2 grupuri sanitare si 2 balcoane dintre care unul inchis cu termopan, iar instalatia sanitara si electrica a fost schimbata. In apropiata vecinatate a proprietatii regasim: Centrul Comercial Prosper, Vulcan Center, Kaufland, Parcul Sebastian, Facultatea de Drept, Facultatea de Chimie, Academia Militara, gradinite, restaurante, farmacii, sala d...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila76 mp
Suprafata construita81 mp
Camere3
Bai2
Etaj4
An constructie1989