ID: VDI393.1220719

Apartament de vanzare cu 2 camere, zona Baba Novac

Bucuresti, Baba Novac, Bucuresti Ilfov
109.000 EUR · 2.224 EUR/mp
Cristina Ignat
RefinderImob
0736016753
cristina@refinderimob.ro
2
Camere
1
Bai
49 mp
Suprafata
15
Etaj
1976
An constructie
Descriere:
Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, pozitionat icirc;ntr-o zona excelenta din Sectorul 3, zona Baba Novac. Apartamentul este ideal atat pentru locuit, cat #537;i pentru investitie. Apartamentul se afla situat la etajul 15 intr-un bloc de 17 etaje, blocul fiind reabilitat termic. Acesta este compartimentat astfel: 2 camere spatioase si luminoase, o bucatarie, un grup sanitar, un hol generos si un balcon inchis. Apartamentul este situat intr-o zona linistita, cu acces facil la mijloacele de transport, statiile STB sunt in imediata apropriere, Metroul Dristor fiind la 14 minute de mers pe jos. In vecinatate gasim locuri de joaca amenajate pentru copii, Parcul IOR fiind in imediata apropriere, institutii de invatamant si centre comerciale, ParkLake fiind la o distanta de 10 minute de mers pe jos. Apartamentul poate fi personalizat sau imbunatatit dupa preferintele viitorului proprietar, dar este locuibil imediat #537;i perfect pentru inchiriere, datorita...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila49 mp
Suprafata construita52 mp
Camere2
Bai1
Etaj15
An constructie1976