ID: VDI177.1219265

Vanzare vila D+P+2 | Stefan cel Mare - Tunari |

Bucuresti, Stefan cel Mare, Bucuresti Ilfov
800.000 EUR · 2.286 EUR/mp
Catalina Parvu
Refinder
0724754477
catalina.parvu@refinder.ro
10
Camere
4
Bai
350 mp
Suprafata
1
Etaj
1938
An constructie
Descriere:
Descoper#259; o vil#259; plin#259; de istorie #537;i farmec interbelic, situat#259; icirc;n inima Bucure#537;tiului, icirc;n zona #536;tefan cel Mare. Cu o deschidere rar#259; la dou#259; str#259;zi #537;i o arhitectur#259; autentic#259; din 1938, aceast#259; cas#259; impun#259;toare ofer#259; un spa#539;iu generos #537;i versatil, perfect atacirc;t pentru locuit, cacirc;t #537;i pentru birouri. Cei 350 mp utili sunt distribui#539;i eficient pe patru nivele ndash; demisol, parter #537;i 2 etaje ndash; fiecare cu intrare separat#259;, oferind intimitate #537;i func#539;ionalitate pentru fiecare spa#539;iu. Demisolul, cu o suprafa#539;#259; util#259; de 76 mp, a fost renovat recent, icirc;n 2021, #537;i include o camer#259; tehnic#259; unde se afl#259; centrala termic#259; pe gaz, dou#259; camere de depozitare, o buc#259;t#259;rie complet func#539;ional#259;, o baie #537;i un WC de serviciu, f#259;cacirc;nd din acest nivel o zon#259; practic#259; #537;i bine echipat#259;. Parterul, renov...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila350 mp
Suprafata construita420 mp
Suprafata teren205 mp
Camere10
Bai4
Etaj1
An constructie1938