ID: VDI559.1219019

Apartament 3 camere cf 1 decomandat zona Crang

Buzau, Crang, Buzau
82.000 EUR · 1.487 EUR/mp
Dan Olteanu
PRO IMOB
0773823790
olteanu.dan@proimob.ro
3
Camere
1
Bai
55.14 mp
Suprafata
3
Etaj
1970
An constructie
Descriere:
Compania imobiliar#259; PRO IMOB Manolache amp; Partners va propune spre vanzare apartament 3 camere cf 1 decomandat situat in zona Crang, Buzau Loca#539;ie: zona Crang, jud. Buzau Tip imobil: 3 camere Etaj: 3 din 4 Suprafa#539;#259; utila: 55,14 mp Compartimentare: decomandat An construc#539;ie: 1970 Pre#539;: 82.000 euro negociabil Dot#259;ri #537;i beneficii: Finisaje mediiCentrala termica proprieTamplarie PVC cu geam termopan Avantaje: Aproape de transport icirc;n comun, #537;coli, centre comerciale, parcuri Disponibil imediat Pentru mai multe detalii #537;i vizion#259;ri, contacta#539;i-ne la numarul afisat in anunt sau pe WhatsApp. PRO IMOB Manolache amp; Partners ndash; Partenerul t#259;u de icirc;ncredere icirc;n imobiliare
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila55.14 mp
Suprafata construita65.94 mp
Camere3
Bai1
Etaj3
An constructie1970