ID: VDI379.1218944

Apartament 3 camere decomandate, zona Astra

Brasov, Astra, Brasov
113.000 EUR · 2.233 EUR/mp
Romina Dragoi
Regis Imobiliare
0774994172
romina@regisimobiliare.ro
3
Camere
1
Bai
50.6 mp
Suprafata
1
Etaj
1978
An constructie
Descriere:
ID: 6907 Regis Imobiliare va propune spre vanzare un apartament de 3 camere, decomandat, situat in zona Astra ndash; Str Cocorului Detalii apartament: Structura decomandata, Geamuri termopan, gresie si faianta, parchet in stare foarte buna, usa metalica, Centrala termica proprie, Balcon inchis in termopan, incalzit, pe lungimea apartamentului, Stare buna, foarte curat, necesita doar o reimprospatare cu lavabil. Se poate vinde mobilat sau partial mobilat, daca se doreste. Sau nemobilat. Blocul are izolatie exterioara, scara a fost recent zugravita, este o zona linistita, fara zgomot, avand ferestrele spre strada necirculata. Langa bloc este scoala si gradinita, in imediata apropiere fiind supermarket-uri, banci, farmacii, magazine, Penny, McDonaldrsquo;s, Lidl, Kaufland, Carrefour, Piata Astra, Media Galaxy, magazine de bricolaj. De asemenea sunt statii de autobuz spre toate cartierele. Comisionul este 2% + TVA din valoare tranzactionata.
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila50.6 mp
Suprafata construita55.6 mp
Camere3
Bai1
Etaj1
An constructie1978