Apartament 2 camere - Natura Residence | Complex cu piscina
Bucuresti, Iancu Nicolae, Bucuresti Ilfov
190.000 EUR
· 2.923 EUR/mp
MTK C.T
MTK Realestate
0740754469
sales@mtkrealestate.ro
2
Camere
2
Bai
65 mp
Suprafata
1
Etaj
2009
An constructie
Descriere:
MTK Real Estate are placerea de a va propune spre achizitie un apartament de 2 camere situat intr-o zona exclusivista, anume Aleea Privighetorilor, care se remarca printr-un cadru rezidential linistit si verde, ideal pentru cei care cauta confort si intimitate, departe de agitatia urbana, in Complexul NATURA RESIDENCE.
Complexul Natura este un ansamblu rezidential modern, gandit pentru un stil de viata confortabil, sigur si aproape de natura. Complexul beneficiaza de paza umana permanenta, 24/7, oferind un nivel ridicat de siguranta si intimitate locatarilor.
Printre facilitatile complexului se numara piscina, parc de joaca pentru copii si sala de fitness, toate amenajate pentru relaxare si activitati recreative, fara a parasi incinta. Spatiile verzi bine intretinute si aleile aerisite contribuie la o atmosfera placuta si linistita.
Apartamentul are o suprafata utila de 65 mp, la care se adauga un balcon de 4 mp. Este compartimentat dupa cum urmeaza:
-Living open-space cu bucatarie co...