ID: VDI351.1217833

[VIDEO] Vila cu Gradina in Snagov | S+P+1E+M

Snagov, Lac, Bucuresti Ilfov
275.000 EUR · 786 EUR/mp
Vlad ȘARAMET
Level Estate
+40760230200
vlad.saramet@levelestate.ro
9
Camere
4
Bai
350 mp
Suprafata
1
Etaj
2013
An constructie
Descriere:
LEVEL Estate are pl#259;cerea de a v#259; prezenta spre achizi#539;ie o vila superba S+P+1E+M in Snagov ndash; Ciofliceni, intr-o zona deosebit de linistita, aproape de padure.Accesul catre Bucuresti este deosebit de facil, locatia vilei fiind la doar 10 minute de aeroportul Otopeni si de autostrada A3 si 20 minute de zona comerciala Baneasa, pozitia fiind excelenta pentru un un stil de viata linistit, lipsit de zgomot si poluare. Proximitatea padurii face ca zona sa fie una extrem de ravnita. Curtea generoasa ofera atat spatiu pentru pomi fructiferi, 2 locuri de parcare, cat si zona recreativa, fiind perfecta pentru familiile dinamice si totodata pentru cei ce doresc sa isi creasca copiii intr-un mediu curat, linistit si frumos.Aleile pietruite, pomii ornamentali si fructiferi, diferite specii de flori, gazonul intretinut si terasa acoperita, fac din curtea proprietatii o adevarata oaza de relaxare.Vila a fost proiectata de catre o echipa de arhitecti si a fost construita folosindu-se...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila350 mp
Suprafata construita400 mp
Suprafata teren550 mp
Camere9
Bai4
Etaj1
An constructie2013