ID: VDI557.1217754

Apartament 3 camere, zona Sc Nr. 3

Baia Mare, Bogdan Voda, Maramures
109.000 EUR · 1.627 EUR/mp
Andra Les
Imobiliaris Concept
0742931256
andra@imobiliarisconcept.ro
3
Camere
1
Bai
67 mp
Suprafata
4
Etaj
1980
An constructie
Descriere:
Imobiliaris Concept va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, aflat in zona Sc Nr. 3.. Apartamentul este situat la etajul 4/4, este decomandat si are o suprafata de aprox 67 mp utili. Detalii proprietate: - Suprafata utila: aprox 67 mp - Compartimentare: bucatarie spatioasa, 3 dormitoare, hol si toaleta. - Mobilare: Apartamentul este complet mobilat si utilat - Etaj: 4 - Benefeciaza de o boxa de depozitare la subsol (beci) Dotari: - Electrocasnice - Centrala termica cu incalzire pe calorifere Avantaje: - Locatie excelenta, aproape de scoli, gradinite, magazine, farmacie, etc Consultant Imobiliar ANDRADA LES Pentru mai multe detalii si programarea unei vizionari, va rugam sa ne contactati la numarul de telefon 0742931256 . Va asteptam cu drag!
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila67 mp
Suprafata construita72 mp
Camere3
Bai1
Etaj4
An constructie1980