Casa individuala 6 camere I 228 mp I teren 2900 mp I Manastirea zona Dej
Manastirea, Cluj
174.500 EUR
· 765 EUR/mp
Kaliop Imobiliare
Kaliop Imobiliare
0726666121
office@kaliop.ro
6
Camere
2
Bai
228 mp
Suprafata
2003
An constructie
Descriere:
Cas#259; de vis icirc;n Dej, comuna Manastirea
Suntem icirc;ncacirc;nta#539;i s#259; v#259; prezent#259;m icirc;n exclusivitate una dintre cele mai frumoase case din zona ora#537;ului Dej, situat#259; icirc;n comuna Mica. Aceast#259; proprietate inedit#259;, cu o suprafa#539;#259; util#259; generoas#259; de 228 mp, se afl#259; pe un teren impresionant de aproximativ 2900 mp, cu o deschidere remarcabil#259; de 147 ml spre drumul jude#539;ean Dej-Beclean.
Exteriorul ndash; O oaz#259; de armonie #537;i spa#539;iuIcirc;ncepem cu exteriorul, deoarece aceast#259; proprietate impresioneaz#259; din prima privire:
Teren vast (2900 mp), perfect amenajat, oferind lini#537;te, priveli#537;ti superbe #537;i o atmosfer#259; natural#259; relaxant#259;.
Gr#259;din#259; luxuriant#259;, decorat#259; cu flori, plante #537;i legume colorate, ideal#259; pentru iubitorii de natur#259;.
Teras#259; acoperit#259;, icirc;nconjurat#259; de vegeta#539;ie, perfect#259; pentru relaxare sau petreceri icirc;n...