ID: VDI1.1216854

Vila de vanzare Breazu,

Iasi, Breazu, Iasi
250.000 EUR · 2.119 EUR/mp
Marian Radu
Fidelia Casa
0746.222.244
marian.radu@fideliacasa.ro
5
Camere
3
Bai
118 mp
Suprafata
2025
An constructie
Descriere:
Fidelia Casa v#259; ofer#259; spre vacirc;nzare o vil#259; modern#259; #537;i elegant#259;, situat#259; icirc;n localitatea Breazu, pe platoul Marzesti. Aceast#259; proprietate deosebit#259; se bucur#259; de un cadru natural de excep#539;ie #537;i ofer#259; un stil de via#539;#259; confortabil, fiind ideal#259; pentru familii sau pentru cei care icirc;#537;i doresc un refugiu lini#537;tit. Detalii Proprietate: Suprafa#539;#259; util#259;: 118 mp Suprafa#539;#259; total#259;: 155 mp Suprafa#539;#259; teren: 510 mpCompartimentare:Parter: Living #537;i Dining Open Space: Un spa#539;iu generos #537;i luminos, ideal pentru petrecerea timpului icirc;n familie sau pentru icirc;ntacirc;lniri cu prietenii. Buc#259;t#259;rie: Spa#539;ioas#259; #537;i bine echipat#259;, separat#259; de zona de living, oferind intimitate #537;i func#539;ionalitate. Birou: Un loc de lucru confortabil, dotat cu feronerie luminoas#259;, perfect pentru studiu sau activit#259;#539;i profesionale. Baie: Modern#259; #537...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila118 mp
Suprafata construita155 mp
Suprafata teren510 mp
Camere5
Bai3
An constructie2025