ID: VDI28.1214791

Sanpetru, Brasov

Sanpetru, Sanpetru, Brasov
220.000 EUR · 1.897 EUR/mp
ASCENDENT IMOBILIARE
Ascendent Imobiliare
0736797203
ascendentimobiliare@gmail.com
4
Camere
2
Bai
116 mp
Suprafata
2025
An constructie
Descriere:
Comision cumparator: 2% + TVA, din valoarea de tranzactionare Casa se vinde la cheie #537;i este intabulata.Despre proprietate:Cas#259; parter, luminoas#259; #537;i bine compartimentat#259;, ideal#259; pentru o familiile cu copii, dar #537;i pentru cupluri care icirc;#537;i doresc spa#539;iu #537;i intimitate.Suprafa#539;#259; util#259;: 116 mpSuprafa#539;a construit#259;: 140mpTeren generos: 523 mp, perfect pentru gr#259;din#259;, spa#539;iu de joac#259; sau relaxare3 dormitoare luminoase, cu ferestre mari, pe unde p#259;trunde lumina natural#259;.living spa#539;ios cu buc#259;t#259;rie open-space,2 b#259;i complet mobilate #537;i cu obiectele sanitare montate.camera tehnic#259;, cu intrare icirc;n pod.Terasa acoperit#259;.Curte amenajat#259; cu pavele #537;i teren preg#259;tit pentru gazon.locuri de parcare, gard, poart#259; auto.Dot#259;ri:Icirc;nc#259;lzire icirc;n pardoseal#259;Geamuri 7 camere icirc;n 3 sticleConstruc#539;ie nou#259;, tencuit#259; pe exterior #537;i izolat#259; c...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila116 mp
Suprafata construita140 mp
Suprafata teren523 mp
Camere4
Bai2
An constructie2025