ID: VDI518.1214387

Garsoniera Republicii, Brasov

Brasov, Centrul Istoric, Brasov
86.000 EUR · 2.389 EUR/mp
Doru Buzea
Decent Imobiliare
0723.686.641
doru@decent.ro
1
Camere
1
Bai
36 mp
Suprafata
1
Etaj
1950
An constructie
Descriere:
Decent Imobiliare va propune spre vanzare o garsonier#259; ndash; Strada Republicii, Bra#537;ovLocuire sau investi#539;ie icirc;n regim hotelier/Airbnb 38 msup2;, tip duplex, cu structur#259; metalic#259; interioar#259; pentru optimizarea spa#539;iului. Configura#539;ie: living la parter, dormitor separat la etaj. Situat#259; icirc;ntr-o curte interioar#259; lini#537;tit#259;. Mic spa#539;iu exterior pentru relaxare. Parchet lemn masiv, gemuri termopan. Avantaje Box#259; la subsol pentru depozitare. Spa#539;iu privat icirc;n pod, pe toat#259; suprafa#539;a garsonierei. Curte comun#259; lini#537;tit#259;, acces direct la Strada Republicii, aproape de Pia#539;a Sfatului, restaurante #537;i atrac#539;ii turistice.
Tip proprietateGarsoniere
TranzactieVanzare
Suprafata utila36 mp
Suprafata construita38 mp
Camere1
Bai1
Etaj1
An constructie1950