ID: VDI518.1214262

Garsoniera Avantgarden, Brasov.

Brasov, Avantgarden, Brasov
103.000 EUR · 2.861 EUR/mp
Farcasiu Laurian
Decent Imobiliare
0733021271
laurian@decent.ro
1
Camere
1
Bai
36 mp
Suprafata
7
Etaj
2019
An constructie
Descriere:
Decent Real Estate v#259; propune spre vacirc;nzare o garsonier#259; decomandat#259;, situat#259; icirc;n cartierul Avantgarden, la etajul 7 din 8. Garsoniera are o suprafa#539;#259; util#259; de 36 mp, la care se adaug#259; un balcon, #537;i se vinde complet mobilat#259; #537;i utilat#259;. Proprietatea este ideal#259; atacirc;t pentru locuin#539;#259; proprie, cacirc;t #537;i ca investi#539;ie. ID intern: X34T0043970.La Decent Real Estate, suntem dedicati sa oferim servicii imobiliare complete, de la consultanta si tranzactii imobiliare, la reprezentare icirc;n vacirc;nzare si cumparare, evaluari de proprietati, managementul investitiilor si asistenta juridica de specialitate. Cu o experienta solida de 16 ani pe piata imobiliara, ne-am specializat pe segmente de piata, cartiere si zone specifice, astfel icirc;ncacirc;t sa identificam rapid si precis nevoile tale unice. Icirc;ntelegem ca fiecare client este diferit, iar atentia noastra pentru detalii si abordarea personalizata ne pe...
Tip proprietateGarsoniere
TranzactieVanzare
Suprafata utila36 mp
Suprafata construita39 mp
Camere1
Bai1
Etaj7
An constructie2019