ID: VDI387.1212354

Vanzare apartament 3 camere Tei

Bucuresti, Tei, Bucuresti Ilfov
94.900 EUR · 1.460 EUR/mp
Rolando Fulvio
7R Studio
0770597814
office@7rstudio.ro
3
Camere
1
Bai
65 mp
Suprafata
9
Etaj
1978
An constructie
Descriere:
Va oferim spre vanzare, un apartament cu 3 camere, zugravit recent, situat in cartierul Tei ,zona Domino, intr-un imobil, construit in anul 1978, anvelopat, confort 1, semidecomandat, etaj 9 din 11, avand suprafata totala de 78 mp si suprafata utila de 65 mp, cu 1 baie si 1 balcon mare. ID intern: 7R-1668.
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila65 mp
Suprafata construita78 mp
Camere3
Bai1
Etaj9
An constructie1978