ID: VDI387.1212274

Vanzare Apartament de 4 camere pe Stefan cel Mare

Bucuresti, Stefan cel Mare, Bucuresti Ilfov
156.900 EUR · 1.961 EUR/mp
Rolando Fulvio
7R Studio
0770597814
office@7rstudio.ro
4
Camere
2
Bai
80 mp
Suprafata
4
Etaj
1982
An constructie
Descriere:
Va oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere, situat pe soseaua Stefan cel Mare ,zona Metrou Stefan cel Mare, intr-un imobil, construit in anul 1982, anvelopat, confort 1, semidecomandat, etaj 4 din 10, avand suprafata totala de 90 mp si suprafata utila de 80 mp, cu 2 bai si 2 balcone. ID intern: 7R-1771. G
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila80 mp
Suprafata construita90 mp
Camere4
Bai2
Etaj4
An constructie1982