ID: VDI553.1212161

Apartament 2 camere Zimbru

Iasi, Zimbru, Iasi
84.000 EUR · 2.100 EUR/mp
Gabriela Ciobanu
Iasi Estate Imobiliare
0762688391
gabriela.ciobanu21@yahoo.com
2
Camere
1
Bai
40 mp
Suprafata
1
Etaj
1977
An constructie
Descriere:
Compania imobiliara Iasi Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Zimbru Caracteristici: Compartimentare: Semidecomandat Suprafata: 40 mp Etaj: 1 in bloc cu 4 etajeAvantaje: Zona linistita si verde, cu acces rapid la mijloace de transport, scoli, gradinite si supermarketuri Scara curata si bine intretinuta, cu vecini linistiti si responsabili Statie CTP in proximitate.Detalii: Termoficare Mobilat si utilat Se accepta atat plata din surse proprii, cat si prin credite bancare.Pentru mai multe informatii si pentru a programa o vizionare, va invitam sa ne contactati! ID Oferta: 2292
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila40 mp
Suprafata construita40 mp
Camere2
Bai1
Etaj1
An constructie1977