ID: VDI553.1211581

Casa individuala, Lunca Cetățuii

Iasi, Lunca Cetatuii, Iasi
148.000 EUR · 1.850 EUR/mp
Olivian Rebegea
Iasi Estate Imobiliare
0744894675
rebegeaolivian1@gmail.com
3
Camere
2
Bai
80 mp
Suprafata
parter
Etaj
2018
An constructie
Descriere:
Casa pe plan parter zona Capat Cug- Lunca Cetatuii Imobilul este dispus astfel: living,2 dormitoare, bucatarie, baie, hol si o terasa generoasa, spatiu de depozitare pentru cele necesare pe zona din spate. Casa se preda la cheie, mobilata si utilata complet cu urmatoarele: mobila living, mobila dormitoare, mobila bucatarie, masina de spalat, uscator, frigider, cuptor,plita, hota, centrala termica proprie, tamplarie Salamander clasa a+ cu 3 foi de sticla si 7 camere,izolatie exterioara de 10 cm, usi interioare din lemn, obiecte sanitare premium. Imobilul dispune de sistem de supraveghere video, alarma si poarta auto cu deschidere electrica, iluminat si asfalt pana in fata casei. In proximitatea casei gasim : supermarket, restaurant, farmacie, bacanie, cafenea si 2 statii de autobuz la 7 minte de mers pe jos, liniile 502, 27, 41, 44. Variante multiple de plata! Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati! Comision 0%
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila80 mp
Suprafata construita80 mp
Suprafata teren310 mp
Camere3
Bai2
Etajparter
An constructie2018