ID: VDI553.1211418

Apartament 3 camere Frumoasa Bd Poitiers

Iasi, Frumoasa, Iasi
114.900 EUR · 1.492 EUR/mp
Alexandra David
Iasi Estate Imobiliare
0762688391
alexandra_david83@yahoo.com
3
Camere
1
Bai
77 mp
Suprafata
2
Etaj
1985
An constructie
Descriere:
Compania imobiliara Iasi Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere in zona Frumoasa - Poitiers Caracteristici: Compartimentare: Decomandat Suprafata: 77 mp Etaj: 2 in bloc cu 4 etaje Constructie bloc: 1985Avantaje: Zona linistita si verde, cu acces rapid la mijloace de transport, scoli, gradinite si supermarketuri Scara curata si bine intretinuta, cu vecini linistiti si responsabili Statie CTP in proximitate.Detalii: Centrala termica Mobilat si utilat Se accepta atat plata din surse proprii, cat si prin credite bancare.Pentru mai multe informatii si pentru a programa o vizionare, va invitam sa ne contactati! ID Oferta: 2591
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila77 mp
Suprafata construita77 mp
Camere3
Bai1
Etaj2
An constructie1985