ID: VDI634.1209506

Apartament 1 camere Copou Exclusive Residence - Deosebit

Iasi, Copou, Iasi
114.800 EUR · 3.280 EUR/mp
Nelu Roman
Imobil.Ro
0770894765
office@imobilro.ro
1
Camere
1
Bai
35 mp
Suprafata
4
Etaj
2020
An constructie
Descriere:
Imobil.Ro va propune spre vanzare un apartament cu 1 camer#259; in zona Copou Exclusive ResidenceIcirc;n proximitate: Stadionul municipal/Licee/Universita#539;i/Parcul Copou/Gradina Botanica/Muzee/Obiective turistice/etc. Caracteristici: Compartimentare: Decomandat Suprafata: 35 mp Etaj: 4 in bloc cu 6 etaje (cu lift) Constructie bloc: 2020Avantaje: Apartament 1 camer#259; Copou Exclusive Residence - mobilat si utilat, luminos, spatios. Apartament 1 camer#259; - 35 mp et. 4 din 6, intr-un bloc nou, modern, securizat si supravegheat video, construit in anul 2020. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat.Ce il face special? Daca il cumperi ca investitie, se inchiriaza usor iar profitul apare imediat, daca il vrei pentru tine, ai avantajul ca e gata de locuit fara nicio cheltuiala suplimentara. Situat in zona Copou, icirc;n cel mai racirc;vnit complex reziden#539;ial din Ia#537;i Exclusive Residence, ferit de agitatia urban#259;, iti ofera absolut tot ce ai nevoie la cativa pasi...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila35 mp
Suprafata construita35 mp
Camere1
Bai1
Etaj4
An constructie2020