ID: VDI446.1209403

4 cam DUPLEX 124 MP Republicii conf 1 decomandat

Braila, Republicii - Hristo Botev, Braila
105.000 EUR · 847 EUR/mp
Viorel Chivu
Cristian Imobiliare
0784233252
viorchivu@yahoo.ro
4
Camere
2
Bai
124 mp
Suprafata
4
Etaj
1989
An constructie
Descriere:
EXCLUSIVITATE -DUPLEX 124 MP Ap 4 cam zona Republicii, confort 1, decomandat*RENOVAT PARTIAL*LIBER*Panorama Exceptionala*3 balcoane = in total 20m, izolate pe interior si exterior*Instalatii si obiecte sanitare noi la 2 bai si mobilier aferent,*3 usi interioare din termopan cu oglinzi si 3 usi interioare din sticla securizata antiamprenta,*Tamplarie exterioara termopan*Parchet lemn masiv,*Rulouri exterioare de aluminiu la dormitoarele mici,*Izolat termic exterior*Hidroizolatie suplimentara cu cauciuc albastru de piscina*Boxa subsol 16 mp cu acces facil si amenajata cu rafturi si usa metalica*Uscator rufe comun*Cadastru Cristian Imobiliare - din 1993 Primii in Braila CRS5816 amp;01
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila124 mp
Suprafata construita124 mp
Camere4
Bai2
Etaj4
An constructie1989