ID: VDI613.1206909

Apartament 2 camere | 66 mp | Visani | Comision 0%

Iasi, Visani, Iasi
108.900 EUR · 1.914 EUR/mp
Adrian Florin Tibu
Atlas Realty
0786822922
office@atlasrealty.ro
2
Camere
1
Bai
56.9 mp
Suprafata
2
Etaj
2025
An constructie
Descriere:
Un colt urban in inima naturii ndash; la doar cateva minute de Bucium Descopera acest apartament rafinat cu 2 camera situat icirc;n Complexul Excentric Apartments, ideal pentru cuplurile tinere sau pentru persoane active care lucreaza in oras, dar isi doresc ca ACASA s#259; fie un spatiu linistit, aerisit si modern. Apartamentul are o compartimentare eficient#259; fiind compus din:- Camer#259; de zi icirc;n suprafa#539;#259; de 20,67 mp, spa#539;iu ideal atacirc;t pentru relaxare, socializare sau work-from-home;- Dormitor de 12,47 mp, cu spa#539;iu pentru un pat de dimensiuni generoase, ideal pentru odihn#259;. - Bucatarie de 10,85 mp,- Baie de 4,95 mp cu geam, echipat#259; complet, cu finisaje moderne. - Hol de 6,02 mp, - Spatiu de depozitare - 2 mp.- Balcon 1 de 5,67 mp perfect pentru cafeaua de diminea#539;#259; sau lectura de sear#259;. - Balcon 2 de 3,4 mp cu acces din bucatarie pentru un plus de confort. Situat icirc;n zona Visani, Barnova, in apropier...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila56.9 mp
Suprafata construita66 mp
Camere2
Bai1
Etaj2
An constructie2025