BERCENI - Teren 4004mp cu AC - 126ap
Popesti-Leordeni, Fermei, Bucuresti Ilfov
1.600.000 EUR
· 400 EUR/mp
Alliance Rezidential
Alliance Rezidential
0729233113
alliancerezidential@gmail.com
Descriere:
Teren cu Autorizatie S+P+6E126 apartamente - 2 scari - 18 apartamente/ etaj-scara 1 - 12 apartamente/ etaj-scara 2 - 6 apartamente/ etajSe poate construi imediat - Autorizatie eliberata
| Tip proprietate | Terenuri |
| Tranzactie | Vanzare |
| Suprafata teren | 4004 mp |