ID: VDI643.1205178

Apartament 3 camere Mobilat utilat Gata de mutare

Bucuresti, Brancoveanu, Bucuresti Ilfov
116.000 EUR · 1.648 EUR/mp
Silviu Lazar
Alliance Rezidential
0787706269
silviulazar141@icloud.com
3
Camere
1
Bai
70.37 mp
Suprafata
10
Etaj
1974
An constructie
Descriere:
Aduc spre vanzare proprietate rezidentiala cu 3 camere, situata pe o strada linistita, cu acces facil catre puncte de interes Compartimentare practica, cu spatii bine organizate si lumina naturala buna Imobil bine intretinut, cu ambient sigur si vecinatati civilizate Proprietatea se vinde mobilata si utilata partial, oferind flexibilitate pentru personalizare Posibilitate de montare sistem propriu de incalzire, infrastructura pentru gaz existenta Loc de parcare atribuit de la primarie, avantaj important pentru zona Acces rapid catre mijloace de transport, magazine si facilitati urbane Potrivita pentru locuire proprie sau investitie pe termen lung Contact: Lazar Silviu 0787.706.269
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila70.37 mp
Suprafata construita81 mp
Camere3
Bai1
Etaj10
An constructie1974